CreaBox Gift Box L kartonik/pudełko
Cena katalogowa (netto): 44.08zł
Annert walizka RPET
Cena katalogowa (netto): 411.67zł
Koppi plecak chłodzący, piknikowy z RPET.
AP722068-77
Cena katalogowa (netto): 139.08zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak piknikowy RPET z wyściełanymi paskami i plecami, przegroda chłodząca z wyściółką PEVA. Zawiera 2 szklanki, 2 noże, 2 łyżki, 2 widelce, 2 talerze i 2 serwetki. Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
211 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 270×370×220 mm |
| Waga produktu | 945 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 65×31×65 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.