Kompres chłodzący LILIA
Cena katalogowa (netto): 6.06zł
Poduszka podróżna DAWN
Cena katalogowa (netto): 70.22zł
Kompres chłodzący LEILA
7077404
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kompres chłodząco-ogrzewający to praktyczny gadżet, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Wypełniony żelowymi kuleczkami, dopasowuje się do kształtu ciała, przynosząc ulgę w przypadku bólu mięśni, stłuczeń czy napięć. Można go używać na dwa sposoby – jako zimny okład po schłodzeniu w lodówce lub zamrażarce oraz jako ciepły kompres po podgrzaniu w gorącej wodzie. Dzięki temu jest uniwersalnym rozwiązaniem do regeneracji i relaksu.
od 4.67zł
netto
Cena katalogowa:
6.06zł
Dostępne od ręki: 18 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
25 040 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | PVC |
|---|---|
| Kolor | niebieski |
| Wymiar produktu | 15 x 9,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,138 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32 x 36.5 x 17 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,060 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 80; Duże: 80 |
| Kod celny | 4064571019133 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kompres chłodzący LEILA - niebieski | |
| 2026-08-18 | 25040 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.