Zestaw do kolorowania, kredki
Cena katalogowa (netto): 6.88zł
Karty do gry z papieru z recyklingu | Harper
Cena katalogowa (netto): 2.82zł
Koc piknikowy | Lane
V8095-99
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koc piknikowy, wykonany z polaru poliestrowego z podszewką, wodoodporne podbicie wykonane z PE
od 37.24zł
netto
Cena katalogowa:
47.14zł
Dostępne od ręki: 4 221 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | polar 150 g/m2 |
| Wymiar produktu | 120 x 130 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 350 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54 x 32 x 50 cm |
| Waga kartonu | 8 |
| Kod celny | 63012090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.