Multilevel multi funkcyjny brelok
Cena katalogowa (netto): 9.50zł
Matara Nera kubek
Cena katalogowa (netto): 18.00zł
Koberg kubek
AP800597-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny wysokiej jakości z podstawą z naturalnego korka. Z matowym wykończeniem na zewnątrz i błyszczącym wewnątrz. 280 ml. W pudełku z papieru kraft.
od 13.34zł
netto
Cena katalogowa:
17.33zł
Dostępne od ręki: 7 385 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø75×105 mm |
| Waga produktu | 319.44444 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45.3×25.1×35 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.