Strumpox Skarpeta świąteczna RPET
Cena katalogowa (netto): 3.89zł
Khumbu Butelka termiczna RSS
AP800158-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka izolowana próżniowo, z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej z recyklingu, z gumowanym wykończeniem i silikonowym uchwytem do przenoszenia, 500 ml.
od 33.57zł
netto
Cena katalogowa:
43.60zł
Dostępne od ręki: 5 970 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø70×224 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 40 |
| Wymiary kartonu (cm) | 62.5×39.5×25 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Khumbu Butelka termiczna RSS - czarny | |
| 2026-06-22 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.