Cloody butelka szklana
Cena katalogowa (netto): 13.19zł
Tendust kubek ze stali nierdzewnej
Cena katalogowa (netto): 41.17zł
Keval butelka sportowa
AP722178-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka sportowa ze stali nierdzewnej w kształcie butelki z bambusową wkładką, 750 ml.
od 38.55zł
netto
Cena katalogowa:
50.07zł
Dostępne od ręki: 130 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø74×257 mm |
| Waga produktu | 204 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×40×55 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.