Gra, składana
Cena katalogowa (netto): 10.14zł
Urządzenie do robienia baniek mydlanych
Cena katalogowa (netto): 2.82zł
Karty do gry
V7340-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Karty do gry (54 szt.) w przezroczystym pudełku
od 3.76zł
netto
Cena katalogowa:
4.76zł
Dostępne od ręki: 100 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | neutralny |
|---|---|
| Materiał | PET, papier 300 g/m2 |
| Wymiar produktu | 8,7 x 5,7 x 1,7 cm |
| Opakowanie produktu | polybag, giftbox |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37,5 x 24 x 24,5 cm |
| Waga kartonu | 9,7 |
| Kod celny | 95044000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.