Zegar z ładowarką indukcyjną DELILAH
Cena katalogowa (netto): 115.00zł
Zestaw słuchawkowy RAFFAELLA
Cena katalogowa (netto): 65.83zł
Kabel do ładowania 3w1 CARMEN
3196113
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kabelek do ładowania z włókien pochodzenia roślinnego (słoma pszenna) z kablem ładującym USB i 3 różnymi końcówkami: Micro USB, C-Type i złączem 8 pin.
od 18.20zł
netto
Cena katalogowa:
23.64zł
Dostępne od ręki: 4 540 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 17,8 x 2,8 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,035 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22 x 35 x 22; Duże: 24 x 37 x 45 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,250 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571027107 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.