Knossos Gra labirynt RPS
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Wozzle personalizowane puzzle
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Julfar Bag B Worek ze sznurkami do kolorowania
AP800036
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowanka świąteczna woreczek ze ściągaczem z włókniny RPET z 5 kredkami.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
30 w 24-48h
0 w 5-10 dni
15000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Włóknina z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×300 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×34×48 cm |
| Kod celny | 9609909000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Julfar Bag B Worek ze sznurkami do kolorowania - biały | |
| 2026-08-03 | 15000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.