Jouluz Świeca bożonarodzeniowa, wanilia
Cena katalogowa (netto): 27.26zł
Norrsken Świąteczna czapka zimowa LED, renifer
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
Jolbog Notes świąteczny
AP800155-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes w okładce z recyklingowanego papieru typu kraft z wyciętą choinką i 60 pustymi kartkami z recyklingowanego papieru typu kraft. Format A6.
od 3.00zł
netto
Cena katalogowa:
3.89zł
Dostępne od ręki: 6 970 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 90×140×8 mm |
| Waga produktu | 57.25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×20.5×32 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.