Runnel długopis
Cena katalogowa (netto): 2.01zł
Honan kubek
Cena katalogowa (netto): 15.99zł
Jock worek ze sznurkami
AP806607-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkami, 190T poliester.
od 2.07zł
netto
Cena katalogowa:
2.69zł
Dostępne od ręki: 7 787 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | 190T poliester |
| Wymiar produktu | 350×410 mm |
| Waga produktu | 19 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×44×30 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.