Carpenter ołówek
Cena katalogowa (netto): 0.73zł
Sports bidon
Cena katalogowa (netto): 10.96zł
Inflight poduszka podróżna
AP761828-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dmuchana poduszka podróżna. Materiał: mikrofibra.
od 4.74zł
netto
Cena katalogowa:
6.15zł
Dostępne od ręki: 16 498 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, fuksji, jasno szary, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | mikrofibra |
| Wymiar produktu | 430×265 mm |
| Waga produktu | 54 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×30×20 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Inflight poduszka podróżna - niebieski | |
| 2026-06-10 | 5000 |
| 2026-09-22 | 5000 |
| Inflight poduszka podróżna - czarny | |
| 2026-06-10 | 5000 |
| 2026-09-22 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.