Costry L torba / worek
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Corbox długopis dotykowy
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Igaliku torba termiczna RPET
AP722225-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zapinana na zamek torba termoizolacyjna z RPET z aluminiowym wypełnieniem, na 6 sztuk puszek 0,33 L. Z przednią kieszenią i regulowanym paskiem na ramię. Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
od 16.79zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 14 034 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, szary |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×150×150 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×40×42 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Igaliku torba termiczna RPET - szary | |
| 2026-07-10 | 10000 |
| Igaliku torba termiczna RPET - czarny | |
| 2026-07-10 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.