Spiked temperówka
Cena katalogowa (netto): 1.23zł
Glamy zestaw długopisów
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Horizon frisbee
AP809503-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Okrągłe frisbee z plastiku.
od 3.19zł
netto
Cena katalogowa:
4.14zł
Dostępne od ręki: 14 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | ø160 mm |
| Waga produktu | 36 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×42.5×50 cm |
| Kod celny | 9506999000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.