Creax Max karta świąteczna
Cena katalogowa (netto): 9.28zł
Rebear pluszowy miś RPET
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Hobborn koc świąteczny RPET
AP861008
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwuwarstwowy koc świąteczny RPET z flanelowym polarem RPET o gramaturze 230 g/m² i podszewką z polaru sherpa RPET o gramaturze 210 g/m². Owinięty wstążką i kartą do nadruku.
od 122.94zł
netto
Cena katalogowa:
144.64zł
Dostępne od ręki: 4 162 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 1200×1500 mm |
| Waga produktu | 841.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 62×38×64 cm |
| Kod celny | 6301401000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.