Sutaina wielofunkcyjny stojak na długopisy
Cena katalogowa (netto): 51.99zł
Farina multi tool / brelok
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Hemverk multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
AP733336
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mulit tool ze stali nierdzewnej z drewnianą rączką i 7 funkcjami. Z metalowym kółkiem na klucze.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2280 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 35×70×15 mm |
| Waga produktu | 44 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 28×32.5×18 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dekrox torba na zakupy
SKU:
AP731279-01
Dostępne na zamówienie
10706 | 33000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.