Hemmerg latarka / młotek bezpieczeństwa
Cena katalogowa (netto): 41.93zł
Kapka brelok otwieracz
Cena katalogowa (netto): 5.31zł
Hemly latarka wielofunkcyjna
AP864066
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjna latarka ABS i ze stali nierdzewnej z młotkiem awaryjnym, przecinakiem pasów bezpieczeństwa i narzędziem wielofunkcyjnym z 9 funkcjami. Z diodą LED z zoomem i 3 trybami oświetlenia. Działa z 3 bateriami AAA, bez baterii.
od 41.75zł
netto
Cena katalogowa:
54.22zł
Dostępne od ręki: 1 636 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | ø40×150 mm |
| Waga produktu | 170 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 33.5×27.5×26 cm |
| Kod celny | 8513100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Hemly latarka wielofunkcyjna - czarny | |
| 2026-09-21 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.