SuboBag Gym personalizowana torba sportowa
Cena katalogowa (netto): 89.44zł
CreaWaist Compact personalizowana torba biodrowa / biodrówka
Cena katalogowa (netto): 77.14zł
Haney torba sportowa RPET
AP808134-06A
Cena katalogowa (netto): 30.75zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba sportowa RPET z kieszenią przednią, komorą główną zapinaną na zamek i regulowanym paskiem na ramię. Poliester 600D RPET z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1268 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, ciemnoniebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 440×250×150 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54×28×48 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Haney torba sportowa RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-09-15 | 3000 |
| Haney torba sportowa RPET - ciemno szary | |
| 2026-09-15 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.