SuboProduce Mesh personalizowany worek
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
Aldrin zestaw narzędzi
Cena katalogowa (netto): 69.32zł
Hakim multi tool
AP721904
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Narzędzie wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej z bambusowymi wykończeniem i 12 funkcjami. Z paskiem do noszenia ze skóry PU.
od 26.61zł
netto
Cena katalogowa:
31.30zł
Dostępne od ręki: 2 572 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 50×105×17 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 26.5×18.5×25 cm |
| Kod celny | 8203200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.