Okulary przeciwsłoneczne UV400 RPET NILS
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Kredki drewniane 8 kolorów ADELE
Cena katalogowa (netto): 8.00zł
Gra układanka 1 szt. OWEN
53938mc
Cena katalogowa (netto): 2.29zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowe układanki – dostępne w 24 wariantach (mix wzorów). Cena dotyczy jednej układanki.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
35 w 24-48h
0 w 5-10 dni
92160 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | akryl, metal, plastik |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 4 x 4 x 4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,022 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 17 x 25.5 x 17; Duże: 27.5 x 52.5 x 36 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 576 |
| Kod celny | 4064571025080 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gra układanka 1 szt. OWEN - wielokolorowy | |
| 2026-09-01 | 92160 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8642 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
452323 | 815000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.