Myszka komputerowa NOELIA
Cena katalogowa (netto): 29.79zł
Stojak biurkowy z ładowarką indukcyjną BORIS
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Głośnik bluetooth transparentny WIT
3393613
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Głośnik Bluetooth (wersja 5.3) z przezroczystą obudową. Bateria o pojemności 300 mAh, moc wyjściowa 3 W. Kabel ładujący typu C w zestawie. Czas ładowania ok. 2 godziny / czas grania ok. 1,5 godziny.
od 47.30zł
netto
Cena katalogowa:
61.43zł
Dostępne od ręki: 23 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, juta, plastik |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 5,7 x 4,3 x 9,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,210 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 5 x 7 x 5; Duże: 25 x 36.5 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571038288 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.