Kai nóż kelnerski
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Norge brelok z piersiówką
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Gilbert kubek ze stali nierdzewnej
AP807906
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach z plastikowym uchwytem, pojemność 175 ml. W kartoniku.
od 12.48zł
netto
Cena katalogowa:
16.21zł
Dostępne od ręki: 3 458 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø70×78 mm |
| Waga produktu | 43.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×39.5×20 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.