Angily stacja łądująca USB
Cena katalogowa (netto): 178.02zł
Corpad Rond korkowa podkładka pod mysz
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Galangal zestaw pojemników na przyprawy
AP722189
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw 4 szt. pojemników na przyprawy ze szkła borokrzemowego z pokrywkami z naturalnego korka i bambusowym stojakiem, 70 ml.
od 19.37zł
netto
Cena katalogowa:
25.16zł
Dostępne od ręki: 1 476 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | 173×140×52 mm |
| Waga produktu | 345 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 20×27×53 cm |
| Kod celny | 7013990090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.