Pantai torba plażowa lub na zakupy
Cena katalogowa (netto): 22.92zł
CreaX karta świąteczna, choinka
Cena katalogowa (netto): 8.34zł
Flocke wstążka
AP781837-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowa wstążka na kapelusz z włókniny. Dostarczane w wyciętych arkuszach po 10 sztuk. Min.ilość: wielokrotności 10 szt.
od 0.17zł
netto
Cena katalogowa:
0.22zł
Dostępne od ręki: 5 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Wymiar produktu | 670×27 mm |
| Waga produktu | 1.8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 5000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 69×22×29 cm |
| Kod celny | 5806400090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.