Labbo uchwyt na tablet i telefon
Cena katalogowa (netto): 7.27zł
Tivoid bambusowy długopis bezatramentowy
Cena katalogowa (netto): 1.34zł
Flobba nasiona
AP722388
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kula z nasionami dzikich kwiatów, w uchwycie z papieru z recyklingu.
od 5.27zł
netto
Cena katalogowa:
6.85zł
Dostępne od ręki: 19 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 44×91×30 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×22×44 cm |
| Kod celny | 1209300000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.