Kubek ceramiczny soft touch 300 ml JUDYTA
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Młynek do przypraw elektryczny SIMON
Cena katalogowa (netto): 55.28zł
Fartuch kelnerski 170 g/m² MELODY
8066403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniany fartuch kelnerski wiązany z tyłu. Gramatura 170 g/m². Certyfikat ECO Tex standard 100.
od 15.50zł
netto
Cena katalogowa:
20.13zł
Dostępne od ręki: 5 279 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | beżowy, biały, czarny, czerwony, granatowy, jasnozielony, szary, zielony |
| Wymiar produktu | 64,5 x 90 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,143 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46.8 x 51 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,300 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571020146 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Fartuch kelnerski 170 g/m² MELODY - czarny | |
| 2026-11-10 | 10000 |
| Fartuch kelnerski 170 g/m² MELODY - szary | |
| 2026-11-10 | 2000 |
| Fartuch kelnerski 170 g/m² MELODY - beżowy | |
| 2026-11-10 | 1200 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.