Graham zestaw narzędzi
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
BeTime 12 zegar
Cena katalogowa (netto): 37.45zł
Fangio zestaw narzędzi
AP781784
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
20-elementowy zestaw w plastikowym etui w kształce koła samochodowego.
od 31.85zł
netto
Cena katalogowa:
41.37zł
Dostępne od ręki: 2 233 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | ø128×48 mm |
| Waga produktu | 395.83333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 24 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34.5×29×29 cm |
| Kod celny | 8206000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Fangio zestaw narzędzi - czarny | |
| 2026-09-28 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.