Dulloo brelok/uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
GlasSip słomka/zestaw słomek
Cena katalogowa (netto): 3.89zł
Famboo butelka RPET
AP721945
Cena katalogowa (netto): 14.53zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka RPET z bambusową zakrętką, 600 ml. Nie zawiera BPA. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4449 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø70×208 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 74.5×38×22.5 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Famboo butelka RPET - naturalny | |
| 2026-09-21 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.