RecoBack plecak termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 29.96zł
RecoTote termiczna torba na zakupy RPET
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Eventus kubek eventowy
AP717010-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielorazowy kubek na imprezy wykonany z przezroczystego plastiku PP, 500 ml. Pojemność netto: 470 ml.
od 0.96zł
netto
Cena katalogowa:
1.25zł
Dostępne od ręki: 39 951 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø93×115 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38.5×33 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.