Notatnik A6 w linie ROMANA
Cena katalogowa (netto): 6.33zł
Notatnik A4 w linie ALEC
Cena katalogowa (netto): 39.90zł
Etui na wizytówki PHILIPP
2850203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na wizytówki wykonane z metalu i skóry ekologicznej z magnetycznym zapięciem.
od 12.45zł
netto
Cena katalogowa:
16.17zł
Dostępne od ręki: 1 267 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 9,6 x 6,6 x 1,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,078 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 26 x 45 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571008410 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Etui na wizytówki PHILIPP - czarny | |
| 2026-10-20 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.