Kalendarz wieczny bambusowy ANNABELLE
Cena katalogowa (netto): 43.85zł
Notatnik A5 w linie z długopisem CARSON
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Etui na wizytówki ROBERTO
2226613
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wizytownik z metalu w korkowej obudowie, zamykany na magnetyczny zatrzask, z materiałową wyściółką.
od 12.11zł
netto
Cena katalogowa:
15.73zł
Dostępne od ręki: 1 128 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | korek, metal |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 9,3 x 6,1 x 1,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,074 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 7.7 x 36.5 x 7.7; Duże: 39 x 41 x 16 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,350 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,450 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571026254 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Etui na wizytówki ROBERTO - beżowy | |
| 2026-10-20 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.