Brelok z poziomnicą SCOTT
Cena katalogowa (netto): 3.08zł
Zapalniczka elektryczna MANFRED
Cena katalogowa (netto): 2.90zł
Etui na karty z ochroną RFID LAVINIA
9138503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na karty kredytowe (do 4 kart) wykonane ze skóry naturalnej, z ochroną RFID i specjalnym zaczepem do paska do spodni.
od 22.26zł
netto
Cena katalogowa:
28.91zł
Dostępne od ręki: 123 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | skóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 7,2 x 0,5 x 9,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,045 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11 x 19 x 11; Duże: 41 x 60 x 36 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,570 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 15; Duże: 300 |
| Kod celny | 4064571023703 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.