Ronnel długopis
Cena katalogowa (netto): 3.07zł
Komagu kubek
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
Enavint kubek emaliowany
AP808123-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek metalowy emaliowany w stylu vintage z obręczą ze stali nierdzewnej, pojemność 300 ml.
od 14.64zł
netto
Cena katalogowa:
19.01zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
12 290 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno-zielony, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, pomarańcz, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | metal |
| Wymiar produktu | ø79×81 mm |
| Waga produktu | 138.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 60 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×32×47 cm |
| Kod celny | 7323940000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Enavint kubek emaliowany - czerwony | |
| 2026-06-05 | 2210 |
| 2026-07-10 | 5040 |
| 2026-09-08 | 5040 |
| Enavint kubek emaliowany - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-05 | 5040 |
| 2026-07-10 | 10020 |
| 2026-09-08 | 10020 |
| Enavint kubek emaliowany - zielony | |
| 2026-07-10 | 5040 |
| Enavint kubek emaliowany - czarny | |
| 2026-06-05 | 3000 |
| 2026-07-10 | 10020 |
| 2026-09-08 | 10020 |
| Enavint kubek emaliowany - biały | |
| 2026-07-10 | 9460 |
| 2026-09-08 | 10020 |
| Enavint kubek emaliowany - żółty | |
| 2026-06-05 | 3700 |
| 2026-07-10 | 5040 |
| Enavint kubek emaliowany - pomarańcz | |
| 2026-09-08 | 3000 |
| Enavint kubek emaliowany - ciemno-zielony | |
| 2026-06-05 | 1740 |
| 2026-07-10 | 3000 |
| 2026-09-08 | 3000 |
| Enavint kubek emaliowany - szary | |
| 2026-09-08 | 2040 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.