Taleggio zestaw do serów
Cena katalogowa (netto): 20.12zł
Kerala zestaw - solniczka i pieprzniczka
Cena katalogowa (netto): 23.03zł
Eddy zestaw narzędzi rowerowych
AP808039
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw naprawczy do rowerów w przezroczystym plastikowym etui z PP. Zawiera klucz imbusowy i zestaw do naprawy przebitych opon (2 łyżki do opon, tarkę, klej, 2 kapturki na zawory, 2 rurki na zawory i 5 łatek na opony).
od 10.16zł
netto
Cena katalogowa:
13.19zł
Dostępne od ręki: 15 488 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 110×85×28 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 160 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59×37×24 cm |
| Kod celny | 8206000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Eddy zestaw narzędzi rowerowych - transparentny | |
| 2026-09-21 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.