Immermor Creative gra pamięciowa
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
MasCase etui na maseczkę
Cena katalogowa (netto): 1.34zł
EarSave Creative regulator długości gumek do maseczek na twarz
AP718390
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany regulator długości gumek do maseczek, wykonany z tworzywa PP, z nadrukiem full kolor. Stosowany do unikania nacisku na uszy spowodowanego przez gumki maseczek. Z 3 opcjami przedłużenia: 8, 11 i 14 cm. W uniwersalnym rozmiarze dla dorosłych. Cena zawiera nadruk UV-LED. Min. ilość zamówienia: 250 szt.
od 1.29zł
netto
Cena katalogowa:
1.68zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 170×30 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 4000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.