Immermor Creative gra pamięciowa
Cena katalogowa (netto): 24.04zł
MasCase etui na maseczkę
Cena katalogowa (netto): 1.33zł
EarSave Creative regulator długości gumek do maseczek na twarz
AP718390
Cena katalogowa (netto): 1.56zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany regulator długości gumek do maseczek, wykonany z tworzywa PP, z nadrukiem full kolor. Stosowany do unikania nacisku na uszy spowodowanego przez gumki maseczek. Z 3 opcjami przedłużenia: 8, 11 i 14 cm. W uniwersalnym rozmiarze dla dorosłych. Cena zawiera nadruk UV-LED. Min. ilość zamówienia: 250 szt.
Ilość Cena netto |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 170×30 mm |
| Waga produktu | 2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 4000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
199889 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100817 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
225930 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
14074 | 18900
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.