Replis czapka z daszkiem
Cena katalogowa (netto): 8.01zł
Cedrus A5 notes
Cena katalogowa (netto): 9.17zł
Duttak torba na zakupy
AP781439-01
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Extra wytrzymała torba na zakupy z włókniny.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
767 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Włóknina laminowana |
| Wymiar produktu | 300×340×120 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×34×42 cm |
| Kod celny | 4202921900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Duttak torba na zakupy - biały | |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - pomarańcz | |
| 2026-09-28 | 3000 |
| Duttak torba na zakupy - czerwony | |
| 2026-09-28 | 3000 |
| Duttak torba na zakupy - niebieski | |
| 2026-06-05 | 5000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - zielony | |
| 2026-09-28 | 5000 |
| Duttak torba na zakupy - czarny | |
| 2026-06-05 | 5000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - fuksji | |
| 2026-09-28 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.