Boofri magnes na lodówkę
Cena katalogowa (netto): 3.34zł – 3.35złZakres cen: od 3.34zł do 3.35zł
SuboBag Fiesta personalizowana torba na ramię
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Duodraw worek ze sznurkami RPET
AP808285-01
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze ściągaczem RPET z przegrodą na buty zapinaną na suwak, siateczkowymi wstawkami bocznymi i szerokimi paskami. Poliester RPET 600D powlekany poliuretanem z charakterystyczną metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
926 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 320×470×180 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×45×29 cm |
| Kod celny | 4202921100 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.