Surge ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Onebreeze personalizowany wachlarz
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Dullux zestaw lampek rowerowych
AP722423
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
2-częściowy zestaw lampek rowerowych w plastikowej etui PP. Zawiera 1 białą i 1 czerwoną diodę LED z elastycznymi paskami i 2 trybami świecenia. Z 2 bateriami guzikowymi.
od 11.19zł
netto
Cena katalogowa:
14.53zł
Dostępne od ręki: 15 651 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 94×21×45 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53.5×25×24 cm |
| Kod celny | 8512100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dullux zestaw lampek rowerowych - biały | |
| 2026-10-05 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.