Surge ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 35.78zł
Onebreeze personalizowany wachlarz
Cena katalogowa (netto): 3.35zł
Dullux zestaw lampek rowerowych
AP722423
Cena katalogowa (netto): 14.53zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
2-częściowy zestaw lampek rowerowych w plastikowej etui PP. Zawiera 1 białą i 1 czerwoną diodę LED z elastycznymi paskami i 2 trybami świecenia. Z 2 bateriami guzikowymi.
Ilość Cena netto |
8783 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 94×21×45 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53.5×25×24 cm |
| Kod celny | 8512100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dullux zestaw lampek rowerowych - biały | |
| 2026-05-06 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
41835 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
11953 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.