CreaFleece personalizowany koc polarowy RPET
Cena katalogowa (netto): 106.21zł
Multilevel Plus wielofunkcyjny brelok
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Duffles wafle z syropem holenderskim, 250 g
AP51935
Cena katalogowa (netto): 26.83zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Oryginalne holenderskie stroopwafle (dwa cienkie wafle wypełnione kremowym syropem karmelowym) pakowane w plastikowe torebki. 8 sztuk, 250 gramów. Możliwość personalizacji za pomocą naklejki winylowej lub full kolorowego, zadrukowanego pudełka prezentowego. Cena nie obejmuje personalizacji.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
421 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | brązowy |
|---|---|
| Wymiar produktu | ø80×60 mm |
| Waga produktu | 266.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 15 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×29×10 cm |
| Kod celny | 1905329900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17291 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
157464 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.