Piłka do piłki nożnej AMELIE
Cena katalogowa (netto): 36.90zł
Gra typu jenga LEOPOLDO
Cena katalogowa (netto): 12.99zł
Domek dla ptaków DARIO
5071913
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Domek dla ptaków wykonany z MDF, do samodzielnego złożenia.
od 15.16zł
netto
Cena katalogowa:
19.69zł
Dostępne od ręki: 1 368 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 14,2 x 12,2 x 17,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,292 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 36 x 61 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,600 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571011915 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.