Pizzax nóż do pizzy
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Brioche rękawica kuchenna RPET
Cena katalogowa (netto): 14.86zł
Dolba butelka RPET
AP722806-01T
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka RPET z paskiem do noszenia, zakrętką i podstawą ze stali nierdzewnej, 600 ml. Nie zawiera BPA. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
od 10.28zł
netto
Cena katalogowa:
13.35zł
Dostępne od ręki: 332 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, transparentny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø68×233 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49×38.5×38.5 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.