Dozen wielofunkcyjne narzędzie
Cena katalogowa (netto): 27.39zł
Mundo okulary przeciwsłoneczne
Cena katalogowa (netto): 3.56zł
Dokkux teczka na dokumenty
AP791026-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Teczka na dokumenty z regulowanym paskiem na ramię. Materiał: poliester 600D.
od 19.80zł
netto
Cena katalogowa:
25.71zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, czarny, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 370×290×90 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×35×44 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dokkux teczka na dokumenty - czarny | |
| 2026-09-07 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.