Ziggy niestandardowa obroża dla psa
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Runfree niestandardowe etui na opaskę na telefon
Cena katalogowa (netto): 30.19zł
Doggo przywieszka dla psa RSS
AP808262
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przywieszka dla psa w kształcie kości, wykonana z recyklingowanej stali nierdzewnej, z brelokiem.
od 2.16zł
netto
Cena katalogowa:
2.80zł
Dostępne od ręki: 3 031 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 45×25×1 mm |
| Waga produktu | 5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×25×17 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.