Neviax parasol przeciwsłoneczny do samochodu
Cena katalogowa (netto): 66.76zł
Pathom notes
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Docky personalizowana teczka na dokumenty
AP716476-10
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, plastikowa teczka na dokumenty PP z gumowym zamknięciem na pasek. Cena obejmuje nadruk w pełnym kolorze. Min. ilość: 50 szt.
od 30.56zł
netto
Cena katalogowa:
39.69zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 220×310×10 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4820300000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.