Neviax parasol przeciwsłoneczny do samochodu
Cena katalogowa (netto): 66.76zł
Pathom notes
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Docky personalizowana teczka na dokumenty
AP716476-10
Cena katalogowa (netto): 38.39zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, plastikowa teczka na dokumenty PP z gumowym zamknięciem na pasek. Cena obejmuje nadruk w pełnym kolorze. Min. ilość: 50 szt.
Ilość Cena netto |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 220×310×10 mm |
| Waga produktu | 95 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 4820300000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3612 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
199889 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
20919 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100817 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
19943 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.