Długopis tekturowy ILARIA
Cena katalogowa (netto): 1.32zł
Długopis metalowy Mark Twain TRINITY
Cena katalogowa (netto): 42.10zł
Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS
1384524
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu, z niebieskim wkładem i bambusowym przyciskiem. Długopis wykonano z solidnego materiału, a dzięki odpowiedniemu ciężarowi, jest wyjątkowo wytrzymały i dobrze wyważony w dłoni. Powłoka długopisu gładka w dotyku, matowa.
od 3.30zł
netto
Cena katalogowa:
4.29zł
Dostępne od ręki: 39 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | biały, ciemnoszary, czarny, czerwony, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, turkusowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 14,5 x ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,018 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10.5 x 14.5 x 10.5; Duże: 16.5 x 40.5 x 23 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,880 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,000 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571037748 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS - ciemnoszary | |
| 2026-08-25 | 25000 |
| Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS - czarny | |
| 2026-10-20 | 25000 |
| Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS - zielony | |
| 2026-09-15 | 10000 |
| Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS - turkusowy | |
| 2026-08-25 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.