Creax Plus karta/kartka świąteczna - płatek śniegu
Cena katalogowa (netto): 9.13zł
Ayam antybakteryjne pudełko na lunch
Cena katalogowa (netto): 22.92zł
Dioptry RPET ściereczka do okularów RPET
AP874015-01
Cena katalogowa (netto): 1.01zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ściereczka do czyszczenia okularów i ekranów, wykonana w 100% z mikrofibry RPET (170 g/m²). Idealna do nadruku sublimacyjnego.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
113470 w 24-48h
0 w 5-10 dni
100000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 130×180 mm |
| Waga produktu | 4.25 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 2000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 39×29×23 cm |
| Kod celny | 6307101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Dioptry RPET ściereczka do okularów RPET - biały | |
| 2026-09-15 | 100000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.