Kubek stalowy składany 250 ml HEATHER
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Skrzynka na wino GRAHAM
Cena katalogowa (netto): 105.00zł
Deska kuchenna bambusowa JUSTYN
8399513
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Mała deska bambusowa, na której można zaserwować śniadanie czy przekąski.
od 8.73zł
netto
Cena katalogowa:
11.34zł
Dostępne od ręki: 3 537 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 22 x 14 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,245 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 24 x 30 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571039773 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.